Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Přechod Brd

21. června 14:30 - 23. června 15:00

100kč

Hau kóla,

rád bych Vás všechny pozval na přechod Brd (21. – 23. 6.). Akce je určena primárně pro Malou lóži, ale nebráníme se ani tomu, aby se k nám přidal i někdo ze starších. V rámci připravené hry si projdeme Brdy, prozkoumáme místní kempy a třeba nalezneme i dávno ztracený trampský poklad, který je tam někde ukrytý. Během akce si každý ponese všechny své věci a bude si sám vařit, popřípadě se domluví na společném vaření s kamarádem.

Sraz je v pátek 21. 6. na metru Lužiny ve 14:30.

V sobotu nás čeká hledání Trampských kempů. Jídlo si berte každý svoje, případně se domluvte ve skupince na společném vaření. Spát budeme ve zmíněných kempech s ohništěm, takže večeře a snídaně si budete moct v klidu uvařit. Za výjimečné kuchařské umění možná bude nějaká odměna, tak se nebojte jít do něčeho složitějšího:) K obědu si pak vezměte něco rychlejšího.
Návrat do Prahy je v neděli po obědě, odhadem kolem 15. hodiny.

S sebou si nezapomeňte vzít dostatek jídla pro 2 snídaně, 2 obědy, 2 večeře a nějakou svačinu během cesty, vodu (ke studánce se dostaneme až v sobotu), dále doklady (nezapomeňte na Lítačku), oblečení vhodné do přírody, spacák, karimatku a další vhodné vybavení. Určitě si vezměte nepromokavou celtu/plachtu nad hlavu. Pokud si potřebujete nějaké vybavení půjčit, dejte vědět.

Dotazy a dodatečné přihlašování mi prosím pište na mail jachym.hudlicky@strazciudoli.cz.

S přáním modré oblohy

Tron

Podrobnosti

Zahájení:
21. června 14:30
Ukončení:
23. června 15:00
Cena:
100kč

Místo konání

Brdy