Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Velikonoce

28. března 8:00 - 1. dubna 17:00

ZMĚNA

Změna chalupy na Sedmikrásku (https://www.e-chalupy.cz/jeseniky/pronajem-chata-sedmikraska-mala-moravka-ubytovani-12143.php)

_________________________

Ahoj přátelé a kamarádi,

ráda bych vás pozvala na tradiční kmenovou akci Velikonoce. Letos vychází v termínu 28. 3. – 1. 4. 2024. Máme zamluvenou jednu z ligových základem Fram ve Filipově huti v samotném srdci Šumavy 🙂  (https://www.woodcraft.cz/index.php?right=zakladny_filipka)

Je to tedy ideální místo pro výlety po lesích a hry na čerstvém vzduchu. Letos na Velikonocích odstartuje již táborová hra a proto je více než kdy jindy žádoucí aby se na rozsáhlý výzkum dostavili všichni mladí vědci z kmene a mohli tak najít důležité objevy.

Cena je za ubytování a stravu 1500 Kč/os.

Dopravu budeme hradit zvlášť, na tuto akci jezdíme zpravidla auty. Proto se pak každý řidič domluví se svou posádkou na ceně za cestu. Prosíme mladší bojovníky vybavte podsedáky do auta, abychom dodrželi bezpečnostní předpisy.

Odjezd bývá ve čtvrtek v ranních/dopoledních hodinách z Lužin. Záleží na konečné sestavě řidičů a účastníků. Návrat pondělí odpoledne také na Lužiny.

Náplní Velikonoc jsou turistické výlety, pletení pomlázek, malování vajíček, různé rukodělné činnosti (loni nás Oblázek naučila linoryt) pravidelně je sněm, tedy prostor pro uznání činů. Vemte si s sebou šerpu a zápisník korálkových činů či svitek, případně výpis z registru pro uznání nového titulu.

PS.: Pro členy kmene. Přednost na tuto akci mají děti, kteří chodí na schůzku a aktivní členové VL. Poté co budou tyto dvě skupiny lidí přihlášeny budete vyzvání k případnému doplnění počtu účastníků. Děkujeme za pochopení tohoto opatření 🙂

Děkuji a těším se na všechny

Za kmen Strážců údolí

Silva

Podrobnosti

Zahájení:
28. března 8:00
Ukončení:
1. dubna 17:00