Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Výročí kmene

27. dubna 14:00 - 23:00

Hau kóla, bratři, sestry, přátelé, kamarádi, rodiče všech dětí,

blíží se již dlouho očekávaná oslava 30 let kmene Strážci údolí!
Kmen založila parta kluků z Lužin při letním táboření v roce 1994. V průběhu třiceti let činnosti se ve kmeni vystřídalo hodně kluků a holek. Někteří z nich vydrželi ve kmeni do dnes a jako praví skalčáci tvoří zdravé jádro kmene a předávají svoje zkušenosti další generaci.
Kdy: již tuto sobotu 27. 4. 2024,
od 14:00 – 18:00 pro širokou veřejnost
18:00 – 23:00 pro kmen, přátele a rodiny
Kde: Kulturní dům Bílá Hora (www.kdbilahora.cz/kontakt/); Ke Kulturnímu domu 14, 163 00 Praha 6 – Řepy
 
Rádi vás uvidíme ať jste rodič, bývalý či aktivní člen, přítel kmene, či jiná osoba dobré vůle a dobrého smýšlení.
Program: můžete se těšit na velkou výstavu fotek pokrývající každý rok naší existence. Na místě bude postavené a plně vybavená indiánské teepee s různými výrobky, které se nám povedlo za těch pár let nastřádat.
Čeká nás obřad vedený ohnivcem kmene a různá vystoupení či proslovy. Hlavní je ovšem společné vzpomínání na všechny časy minulé a podívat se vzhůru k časům budoucím.
Kmen vyhlašuje soutěž Bake-off, neboli soutěž ve vypečení. Přineste svůj nejlepší cukrářský výrobek, nechte ho zhodnotit naší porotou a získejte věčnou slávu.
Kulturní dům nám na místě otevře bar, kde bude možné koupit nějaké drobné občerstvení či osvěžení. Vezměte si proto s sebou hotovost, na místě sice lze platit kartou, ale v sále na baru lze platit pouze hotově.
S modrou oblohou,

Kryštof Matějka – Štófy

Hau Kóla, bratři a sestry,

rád bych vás pozval na oslavu 30 let kmene Strážci údolí. Je to už pěkná řádka let, kdy jsme se se začali potkávat v klubovně na Lužinách, jezdit na výpravy na Brdy, do Janova nad Nisou, na Velikonoce,… a hlavně na kouzelné tábory v Losinách. Budeme rádi, když se k nám připojíte a společně si zavzpomínáme na zážitky z lesů a probereme, co nás čeká dál.

Kdy: 27. 4. 2024,
od 14:00 – 18:00 pro širokou veřejnost
18:00 – 23:00 pro kmen, přátele a rodiny
Kde: Kulturní dům Bílá Hora (www.kdbilahora.cz/kontakt/); Ke Kulturnímu domu 14, 163 00 Praha 6 – Řepy

Prosím dejte nám vědět, jestli se na vás můžeme těšit, https://forms.gle/vGVKtDheTFecr4Xm9. Podrobnější program pošleme později, ale těšit se můžete na fotky z historie kmene, výrobky, ukázku naší činnosti, jak ji děláme dnes. Sledujte kmenové stránky a sociální sítě pro průběžné aktuality.

Máte nějaké staré fotky nebo dokumenty, které by mohli zajímat ostatní? Prosím, ozvěte se Zubovi na jiri.kraupner@gmail.com (725 321 010).

Akce je pro všechny, tedy i pro vaše známé, kterým tak můžete snadno ukázat to, o čem jste dosud pouze vyprávěli.

S modrou oblohou,

Kryštof Matějka – Štófy
Náčelník kmene

Podrobnosti

Datum:
27. dubna
Čas:
14:00 - 23:00